Apie mus

Įsigijus nuotekų valymo įrenginį, riebalų arba smėlio ir naftos gaudyklę tenka juos prižiūrėti – privalu bent vieną - du kartus per metus išvalyti perteklinį dumblą, kitaip sklandus įrenginio darbas gali sutrikti. Nebesukite galvos dėl įrenginių priežiūros - mes pasirengę palengvinti Jūsų kasdienybę ir sureaguoti laiku!

UAB Taplan - perspektyvi ir moderni įmonė, organizuojanti įvairių dydžių valymo įrenginių aptarnavimą bei prižiūrinti valymo darbų eigą nuo A iki Z. Turime patikimą valymo paslaugas atliekančią komandą, koordinuojame įrenginių valymo procesą, pateikiame informaciją apie įrenginių būklę ir planuojamą darbų atlikimo laiką. Dirbame profesionaliai, siekiame palengvinti kiekvieno kliento kasdienybę ir užtikriname geriausias kainas.

Mūsų vertybių sąrašo viršuje - imlumas naujovėms, išskirtinis dėmesys kliento poreikiams ir greita reakcija į juos. Esame lankstūs, kiekvienu atveju ieškome individualių sprendimų ir siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo.

Kaip tai veikia? Klientas, besinaudojantis nuotekų valymo įrenginiu, riebalų arba smėlio ir naftos gaudykle, turintis nuotekų siurblinę užsiprenumeruoja mūsų paslaugas t.y. sudaro metinę sutartį su mumis. Daugiau rūpintis reguliariu įrenginių stebėjimu, valymo įmonės paieškomis ir valymo planavimu nebereikia – tai padarysime už kiekvieną iš Jūsų! Nuo šiol tiesiog reikės džiaugtis kas metai automatiškai prižiūrėtu įrenginiu.

Pagrindinis mūsų tikslas - palengvinti Jūsų kasdienybę.

Kontaktai

UAB „Taplan“

Įm. kodas: 305208086

Telefonas: +370 602 63033 +370 645 78988

El. Paštas: info@taplan.lt

Bendraukime: